Stanovisko Ing. Juraja Krajčíka – člena strany Vlasť, k reakcii parlamentnej opozície

Zdravím Priatelia.
Vo štvrtok 12.11.2020 sme s JUDr. Štefanom Harabinom natočili a uverejnili na FB a o deň neskôr aj na YouTube video s výzvou k protestu, ktorý sa bude konať 17.11.2020. Je tam dokonca návod pre súčasnú parlamentnú opozíciu, ako jednoducho, ale hlavne, rýchlo povaliť Matovičovo – Naďovú vojenskú diktátorskú chuntu.
To, že YouTube toto video po pár hodinách vymazal, o tom som tu už písal. Ale, čo je najdôležitejšie, neprišla žiadna reakcia, či už od Fica, Pellegriniho, ale dokonca ani od ultrarevolucionára Mazureka a jeho nebojácneho šéfa Kotlebu. Priatelia, táto ich reakcia, alebo presnejšie povedané, nereakcia na toto video, ich v priamom prenose usvedčuje, že dobro národa, ktorého majú plné ústa a ktoré majú iba vo svojích opozičných rukách, im nestojí ani za fajku tabaku. Skrátka prázne reči a gestá. Pele sa dokonca okamžite pokakal a vyzval svojich priaznivcov, aby namiesto toho, aby odvážne 17.11.2020 vyšli do slovenských ulíc, tak im doporučil, aby na protest s týmto megamarazmom a genocíde občanov SR a slovenskej ekonomiky pod vedením psychomatoviča, si radšej doma zapálili sviečočky (napr. v čase sviatočného obedíka, alebo večere). Takže, inými slovami povedané… Podľa Peleho, občania v hmotnej núdzi, zapáľte si doma sviečky a vychutnávajte ich blahodárny výživný vplyv, na nasýtenie Vás, Vašich detí a zaplatenia šekov, bytostne spojených s Vašou holou existenciou.
Priatelia, tak toto je tak chorá rada, akoby ju vyplodil sám psychomatovič. Nič viac, nič menej! Ale, ak aj napriek tomuto vyjadreniu, tohto, že vraj farmaceuticky praktizujúceho užívateľa zákonom zakázaných látok, jedinca, ktorému v priamom prenose pred kamerami vypadne skladačka, samozrejme podľa jeho vysvetlenia – zubné špáradlo z vrecka, stále veríte a teda veríte aj jeho účelovo založenej strane, tak potom mi nezostáva nič iné, iba Vám zapriať, veľa šťastia a držať Vám palce, ako som “držal” palce bývalým psychomatovičovým voličom z pred 29.2.2020.
Na záver Priatelia, by som Vám chcel ešte podsunúť jeden fakt na zamyslenie. Štefan Harabin týmto video – návodom Ficovi, Pellegrínimu, Kotlebovi a Tarabovi dal bezpodmienečný šach a mat. Oni teraz nemôžu urobiť ťah v prospech občanov Slovenska, právny štát, ale ani na záchranu slovenskej ekonomiky. No tak isto nemôžu urobiť ani ťah, v prospech nacistu Matoviča.