Padni, komu padni – Kočneriáda sa týka všetkých!

Strana VLASŤ vyzýva všetkých členov skorumpovanej politickej kasty, ktorí sú namočení v kočneriáde, aby odstúpili.

Po správach o komunikácii s Kočnerom odstúpili sudcovia, prokurátori a policajti. A oprávnene. Je neprípustné, aby členovia súdnej moci, zástupcovia štátu a pracovníci mocenských zložiek komunikovali o súdnom konaní, alebo o vyšetrovaní trestných činov s kýmkoľvek, kto na to nemá kompetenciu.

Obzvlášť neprípustné je to, ak ide o závadovú osobu z tzv. mafiánskych zoznamov. Ak sa potvrdí ich komunikácia ako pravdivá, musia byť títo ľudia za jej obsah aj trestne stíhaní. Dovtedy však nemôžu vykonávať svoje dôležité štátne funkcie. Preto je správne, že odstúpili.

Sudcovia, prokurátori a policajti však nie sú jediní, kto sú namočení v kočneriáde. S Kočnerom komunikovali aj členovia slovenskej politickej kasty, ktorí zo Slovenska urobili skorumpovaný štát. Richard Sulík (SaS) chodil ku Kočnerovi domov raňajkovať a tam s ním preberal politické témy, vrátane voľby generálneho prokurátora.

Igor Matovič (OĽaNO) sa s Kočnerom bavil dlhých 6 hodín. Téma nie je známa. O čom sa však mohli tak dlho baviť?

Boris Kollár (Sme rodina) strávil s Kočnerom mnoho chvíľ na Donovaloch, lebo ich tam spájajú ich mnohé spoločné záujmy.

Béla Bugár (Most-Híd) najskôr popieral akýkoľvek kontakt s Kočnerom, ale potom priznal, že spolu sedeli za jedným stolom počas luxusnej dovolenky na Maldivách. Dnes však títo ľudia kričia, aby odišiel Glváč (Smer).

Glváč musí odísť, o tom nie sú žiadne pochybnosti. Posielal si nechutné správy s Kočnerovou pomocníčkou Zsuszovou. Stretával sa s Kočnerom, v správach sa s ním cmukal a riešil s ním aj, kto bude stáť na najvyšších pozíciách Finančnej správy SR. Keď však musí odísť Glváč, rovnako musia odísť aj všetci ostatní členovia politickej kasty, ktorí s Kočnerom tiež komunikovali. Kočneriáda sa ich týka rovnako ako Glváča.

Sú v nej všetci namočení rovnako! 

Spravodlivosť je spravodlivosťou vtedy, keď platí pre každého.

Padni, komu padni.

Prečo by sa politickej kasty nemalo týkať to, čo sa týka sudcov, prokurátorov a policajtov. A prečo by sa to z politickej kasty malo týkať iba Glváča? 

Takže, páni Sulík, Matovič, Kollár, Bugár a Glváč, strana VLASŤ vás vyzýva, aby ste odstúpili. Kedy konečne odídete tam, kam patríte? Veď vy viete kam.

Ukradli našu vlasť. Vráťme ju ľuďom!