Odpoveď pánovi Kotlebovi.

Za normálne Slovensko s každým normálnym.

Dnes ide o Slovensko. Slovensko, naša vlasť, je v nebezpečí.

Sú tu zjavné snahy o to, aby sme prišli o právo veta v Európskej únii a teda budeme musieť robiť to, čo nám nadiktujú veľké štáty. A tým vždy pôjde o ich záujmy, nie o naše. Robia sa prípravy  na umiestňovanie cudzích vojsk na našom území. Slovensko sa zaťahuje do porušovania medzinárodného práva, čo môže vyústiť do vojnového konfliktu s krajinami, s ktorými Slovensko nemá nijaký problém, napríklad s Ruskom. Vítacia politika nám nanucuje u nás vítať ekonomických migrantov z úplne iných kultúr s hodnotami, ktoré sú síce normálne pre nich, ale pre nás normálne celkom určite nie sú. To všetko sú kroky, ktoré môžu zo Slovenska urobiť nenormálny štát pod vplyvom cudzích mocností, ktorý sa zbavil vlastnej identity. Lebo pre každý štát je normálne, že si rozhoduje sám o sebe.

Na Slovensku vytvorili politici systém, keď sa normálni ľudia nedomôžu svojich práv, lebo spravodlivosť prestala platiť pre každého, ale privilegovaní politici a mafiáni si tu môžu robiť čo len chcú. Dnes sa vie o Kočnerovi, ale ktovie s kým všetkým sa najväčší zbohatlíci medzi politikmi spriahli, aby mohli bohatnúť. Oni ukradli našu vlasť pre seba. A normálni ľudia, zamestnanci, živnostníci, podnikatelia, učitelia, učiteľky, lekári, lekárky, sestričky, robotníci alebo farmári len trpia, lebo politici a mafiáni sa o nich zaujímajú iba vtedy, keď ich chcú ešte viac ošklbať. To nie je normálne a musí sa to zmeniť!

Progresívne Slovensko-Spolu, SaS a Za ľudí chcú na Slovensku zaviesť nenormálny režim, ktorého výsledkom môže byť masové a štátom schválené zneužívanie našich detí. Veď zavedenie adopcie detí homosexuálnymi pármi nie je ničím iným ako prípravou na dovolené zneužívanie detí!

Strana VLASŤ rešpektuje homosexuálov a LGBTI ľudí a ich ľudské práva. Za svoju orientáciu nemôžu, rovnako ako za svoju orientáciu nemôžu heterosexuáli. Ale snahu o adopciu detí homosexuálmi považuje strana VLASŤ za nenormálnu. Normálna rodina je rodina, ktorú tvorí mama, otec a deti. Rodina, ktorú  tvoria homosexuálni rodičia, teda rodič číslo 1 a rodič číslo 2 a ich adoptované deti, tak takúto rodinu považujeme za nenormálnu. A snahu vytvoriť podmienky na zneužívanie detí nazvime pravým menom: je to úchylné. A rovnako úchylné je, ak sa k takému niečomu hlásia akože konzervatívne strany KDH a OĽaNO, lebo s Progresívcami, Sas a Za ľudí sa spájajú do jedného bloku.

Dnes ide o Slovensko.

Vo voľbách sa bude rozhodovať, či bude Slovensko normálne, či bude patriť ľuďom a nie skorumpovaným politikom a mafiánom, či základom štátu budú naše normálne slovenské hodnoty a normálna rodina a či Slovensko bude vlasťou pre každého, kde právo, poriadok a spravodlivosť platia pre všetkých rovnako.

Strana VLASŤ je v záujme Slovenska ako normálnej vlasti pre každého, pripravená stretnúť sa so všetkými stranami, ktorým rovnako ide o normálne Slovensko. Ako prvý verejne prejavil záujem stretnúť sa pán Kotleba. Preto sa s pánom Kotlebom, o ktorého strane Najvyšší súd SR rozhodol, že nie je fašistická, stretnem ako s prvým. Stretnem sa ním však s rovnakou mierou záujmu, s akou sa stretnem aj s predstaviteľmi iných politických strán, ktorým ide o normálne Slovensko.

Pána Kotlebu pozývam 14. 11. o 14. 00 do sídla strany VLASŤ.

Kategórie